• معرفی واحد های دانشکده

واحد خدمات آموزشی

این بخش با بهره گیری از کارشناسان خبره و آموزش دیده  به انجام کلیه خدمات مرتبط با مسائل آموزشی دانشجویان می پردازد. دانشجویان جهت ثبت نام، پیگیری امور مرتبط با برنامه ریزی و برگزاری کلاس ها، پیگیری بخش نامه های ابلاغ شده، انجام امور فارغ التحصیلی و ... می توانند به این واحد مراجعه نمایند.   

واحد پژوهشی 

این بخش با بهره گیری از کارشناسان خبره و آموزش دیده  به انجام کلیه خدمات مرتبط با مسائل پژوهشی دانشجویان می پردازد. دانشجویان جهت چاپ مقالات، تشویق مقالات، اقدام جهت اخذ فرصت مطالعاتی، دریافت معرفی نامه جهت پژوهش در سازمان های دیگر و ... می توانند به این واحد مراجعه نمایند.

بخش انفورماتیک دانشکده 

در بخش انفورماتیک، سایت کامپیوتری دانشکده  مجهز به اینترنت و تمامی نرم افزاهای تخصصی مورد نیاز دانشجویان می باشد و کلیه اموردانشجویان اعم از انتخاب واحد، واریز اینترنتی شهریه،حذف و اضافه، نمایش نمرات، تحقیقات دانشجویی و ... به صورت الکترونیکی انجام می شود. همچنین در این واحد امکان برگزاری کلاسهای آموزشی مجهز به دیتا پروژکتور  بر حسب نیاز دانشجویان نیز وجود دارد. 

 خطوط ارتباطی اینترنتی دانشکده در بستر فیبر نوری با پهنای باند ۱Gbps می باشد و دانشجویان با دریافت اکانت کاربری از واحد فناوری اطلاعات مرکزی دانشگاه قادر به استفاده از آن می باشند. 

همچنین وب سایت اختصاصی دانشکده به آدرس http://ssd.atu.ac.ir  حاوی آخرین اخبار دانشکده، جدیدترین آیین نامه های آموزشی و پژوهشی، اطلاعیه کلاس ها، اطلاعات تماس اعضای هیات علمی و کارمندان دانشکده و ... است.